صفحه اول خرید گروهی سینما تخفیف پیگیری خرید فیلمها تاتر کمدی تماس با ما

آغاز پیش فروش بلیت های«برادرم خسرو»

پیش‌فروش اینترنتی بلیت فیلم سینمایی«برادرم خسرو»که از چهارشنبه 20 اردیبشهت ماه اکران عمومی اش را آغاز خواهد کرد،ازروزگذشته 15 اردیبهشت در سینما های کورش، چارسو و مگامال آغاز شد.

 فیلم سینمایی«برادرم خسرو»به کارگردانی احسان بیگلری و تهیه کنندگی سعید ملکان از چهارشنبه 20 اردیبهشت اکرانش را در سینماهای تهران و شهرستان ها اغاز خواهد کرد و درآستانه اکران عمومی ،پیش فروش اینترنتی بلیت های این فیلم در سینما های کورش، چارسو و مگامال شروع شده و از 17 اردیبهشت نیز در سینماهای آزادی،ملت وزندگی ،پیش فروش بلیت های این فیلم آغاز خواهد شد.
«برادرم خسرو» در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجرحضور داشت و نامزد دریافت سیمرغ بهترین کارگردانی این جشنواره شد.«برادرم خسرو»توانست توجه بسیاری ازمخاطبان و منتقدان را به خود جلب کند ودر جشن انجمن منتقدان و نویسندگان نیز در پنج رشته نامزد دریافت جایزه شد و دیپلم افتخار بخش خلاقیت و استعداد درخشان را کسب کرد.
در خلاصه داستان «برادرم خسرو» به قلم احسان بیگلری و پریسا هاشم پور آمده است: خسرو که مبتلا به اختلال دوقطبی است باید مدتی را در خانه برادر بزرگتر خود سپری کند. شهاب حسینی، ناصر هاشمی،هنگامه قاضیانی،بیتا فرهی از بازیگران این فیلم سینمایی هستند.
خرید بلیت پیش فروش فیلم سینمایی برادرم خسرو

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها