صحنه هایی از فیلم

سالنها و سانس ها - خرید آنلاین بلیت

سینماهای غیر آنلاین

اخبار مرتبط

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها

1 | 2 | 3 | 4 |

من از مسوولین سینمایی و وزارت ارشاد تقاضا دارم که این فیلم را هر چه سریع تر اکران کنند و مقتدرانه در برابر تصمیم قبلی خود بایستند نه این که تسلیم سیاست های کف خیابانی شوند.

1394/5/5, ساعت : 05:23 ق.ظ
پاسخ دادن

پیمان

وقتی چنین فیلمی که داره واقعه عاشورا و قیام حضرت امام حسین علیه السلام رو توصیف میکنه توقیف میشه اونوقت هیچ انتظاری نمیشه داشت که منتظر باشیم برای اکران خانه پدری و عصبانی نیستم،

1394/5/3, ساعت : 11:03 ق.ظ
پاسخ دادن

هدیه

حسین جان(ع) ای کاش قدمت رد پایت همانطور که در تاریخ مانده است در ذهنهایمان حک می شد که درک میکردیم عاشورا چرا عاشوراست؟ می فهمیدیم که چه کردین که لایتناهی در جهان می درخشین. کاش می دانستیم چه فریاد کردین که عرش پروردگار همچنان می لرزد و قطعاً هیچ اهمیتی نداشته است که فریادتان در صحرا بوده یا در کوهپایه کاش فریاد را می شنیدیم...!

1394/4/29, ساعت : 10:34 ب.ظ
پاسخ دادن

محمد

اگر یک کارگردان هالیوود و یا عرب بخواهد فیلمی راجع به امام حسین (ع) بسازد و در فیلمش طبق سلیقه خود عمل کند و کل واقعه عظیم را کوچک و تحریف کند آنگاه چه کاری از دست وزارت ارشاد محترم و یا علمای عزیز و یا حزب الله یی های گرامی بر می آید؟

1394/4/29, ساعت : 09:28 ب.ظ
پاسخ دادن

همایون

من این فیلم رو در جشنواره فجر دیدم و خواهش میکنم انقدر ندیده نظر ندین . بهترین فیلمی که درخصوص عاشورا دیدم تک تک سکانسها مو به تن آدم سیخ میکنه، ممنون از زحمات عوامل فیلم و علی الخصوص آقای درویش . اجرتون با آقا حسین (ع) ...

1394/4/29, ساعت : 03:58 ب.ظ
پاسخ دادن

Mohsen

سینمای ایران دارد به کجا میرود خدا میداند انگاه متوجه شدم که رستاخیز از پرده پایین کشند و متل قو بر پرده زنند .......

1394/4/28, ساعت : 09:37 ب.ظ
پاسخ دادن

بنده خداي رحيم

بسم الله الرحمن الرحيم. به اين ايمان دارم كه هر وقت روضه اي در رابطه با قيام حضرت در هر كجاي عالم خوانده ميشود،خداي كريم و اهل بيت عليهما سلام تجسمي از روضه را در ذهن انسان ايجاد ميكنن،با ديدن صحنه هاي اين فيلم كه اكثر روضه هاي كربلا رو به نمايش كشيده،جاي تصور توي ذهنمان كه با آن ها اشك ميريزيم صحنه هاي فيلم جايكًزين ميشود. و مسئله دوم اينكه وقتي صحبتاز معصوم ميشه،حتي نبايد طرز قرار كًرفتن دست ها و حالات و سكنات و ... نمايش داده بشه،جون معصوم تمامه رفتارش حكيمانه است،تجلي خداست.

1394/4/28, ساعت : 04:25 ب.ظ
پاسخ دادن

میلاد

پس بگو زحمت چندین و چند ساله آقای درویش به باد بره

1394/4/29, ساعت : 04:05 ب.ظ

مهدیه

قبول دارم حرفتونو اما اگر با ابزارهای عصر جدید پیش نریم، نمیتونیم تبلیغات موثری داشته باشیم دوره میزگردهای مذهبی سر اومده، باید با مدیا کار رو پیش برد

1394/4/31, ساعت : 05:37 ق.ظ

ببخشید اونوقت این ذهنیت و تقدس که می فرمایید با هنر با قدمت تعزیه خوانی از بین نمی رفت!

1394/5/5, ساعت : 05:25 ق.ظ

سحر

من امیدوارم نسخه ی اصلی به دستم برسه تا بتونم نگاه کنم....بی صبرانه منتظر دیدن فیلمم...هرکسی هم که مخالفه بره رو طرز فکرش یکم کار کنه...

1394/4/28, ساعت : 04:12 ب.ظ
پاسخ دادن

محمد مصطفی

خیلی خوب شد این فیلم از پرده برداشته شد. بی صبرانه در انتظار اکران فیلم هایی همچون شارلاتان ، مستانه ، متل قو ، چپ دست ،عروس خوش قدم و.... هستیم . رستاخیز توهین به یک عمر سینمای ملی ایران بود .

1394/4/28, ساعت : 04:09 ب.ظ
پاسخ دادن

ات

این نشان فرهنگ مردم ایران است که به فیلم حسین را توهین به سینما میدانند روزگار اخر زمان است

1394/4/28, ساعت : 07:54 ب.ظ

فاطيما

جناب ات متوجه طنز بودن گفته ي اقاي محمد مصطفي نشدين ؟ ؛-) داشتن كنايه ميزدن !

1394/4/29, ساعت : 09:41 ب.ظ

سید

اگر قرض از دلواپسی دوستان و بعضی ها که در حد نظر دادن نیستند و اصلا در عمر خود فیلم درست و حسابی ندیده اند و درک فیلم را ندارند چطور برای قبل از پخش فیلم مختارنامه همین دلواپسی هارو نداشتند که بیایند و بگویند که فلان پلان این فیلم دور از تاریخ است و مشکل دارد فقط فیلم رستاخیز مشکل داشت؟ اگر نشان دادن چهره زیبای اقام قمر بنی هاشم مشکل دارد پس چرا همین اقایان دلواپس صحنه حذف شده جنگ حضرت عباس در فیلم مختار که صورت حضرت در ان معلوم است را خود با بلوتوث بین مردم پخش کردند این مشکل نداشت??واقعا که

1394/4/27, ساعت : 04:31 ب.ظ
پاسخ دادن

حدیث

حالا فیلم مختارنامه به کنار چون به پر و پای اون هم کم نپیچیدن، من موندم چطور نمیرن برای روضه های صد من یه غاز بعضی از مداح های گرامی که هر جفنگی رو به اسم واقعه عاشورا میذارن تو روضه هاشون و قصدی هم ندارن جز این که فقط اشک در بیارن حتی اگر شده به قیمت خفیف کردن و ذلیل کردن امام حسین و اهل بیت، کفن بپوشن. یکی نیست بهشون بگه خیلی کفن پوشن و خیلی پیرو راه حسین هزارتا فیلم آشغال داره اکران میشه سالانه برن برای اونا کفن بپوشن برن کفن بپوشن که بعضیا اینقدر جفنگ تو روضه هاشون سر هم نکنن. میان برای فیلمی که اصلا نمی دونن توش چه خبره بساط راه میندازن

1394/5/10, ساعت : 04:30 ق.ظ

رضا ل

دوستان عزیز چرا چهره ها رو نباید نشون بدن.؟ اینهمه فیلم جنگی و تاریخی هالیوودی ساخته میشه و با اینکه هیچ ربطی به ما نداره باهاشون همزادپنداری و گاهی هم گریه میکنیم بعد چیزی که انقد ادعا میکنیم برامون مهمه 4تا فیلم خوب راجع بهش نداریم. توقع دارین صورت شخصیت های اصلی ماجرا رو حاله ی نور بذارن و مخاطب هم باهاش ارتباط برقرار کنه.؟! فیلم باید یه فرقی با روضه و تعزیه داشته باشه دیگه برید یکم راجع به فیلم تاریخی تحقیق کنید. فیلم تاریخی واقعیت عین به عین نیست وگرنه میشد مستند. و ضمنن روایات بسیاره.

1394/4/27, ساعت : 03:20 ق.ظ
پاسخ دادن

حیدر

یک سوال : آیا در صحرای کربلا کوه هم وجود دارد ؟ ..... آنهایی که رفته اند کوهی ندیده اند . حالا امکان داره که در 1400 سال یک کوه فرسایش کنه ؟

1394/4/27, ساعت : 12:00 ق.ظ
پاسخ دادن

محسن

در تعجبم چرا اصلا شماها حتی گوش نمیدهید! اگر فیلم را ندیدی که ندیدی حداقل از رو عکس قضاوت نکنید..بارها گفته شده آن منطقه کوهپایه ای اصلا کربلا نیست و جنگی آنجا صورت نمیگیرد ! متوجه میشی ایا؟

1394/4/28, ساعت : 04:52 ب.ظ

حمزه زهی

به عنوان یک مسلمان شهادت می دهم که حکمی در اسلام وجود ندارد مگر اینکه رعایتش بهتر از ردش باشد اما هر چه فکر می کنم می بینم نشان دادن چهره مبارک اولیای خدا به شرطی که دارای اهانت و تحریف تاریخ نباشد نه تنها اشکالی ندارد بلکه در بیشتر مواقع اگر کمی سواد سینمایی داشته باشیم باعث همذات پنداری مخاطب و در نتیجه تاثیر بیشتر تاریخ بر روی او می شود.اگر می خواهیم آثاری چون رستاخیز در خارج از جهان اسلام مخاطب داشته باشد چاره ای جز دست برداشتن از این محدودیت ها نداریم.

1394/4/25, ساعت : 02:49 ق.ظ
پاسخ دادن

حمزه زهی

رستاخیز در کل فیلم خوبی است ولی همچنان روز واقعه و مختارنامه از این فیلم جلو تر اند. فیلم تا رفتن بکیر به مدینه بسیار عالی شروع و پرداخته می شود. از فصل مدینه تا داستانک کنیز لال و معرفی ابن زیاد همچنان قوی است. اما به محض حرکت حر اشکالاتی به وجود می آیند: ضعف فیلم در جنگ ها. شهادت علی اصغر به شکل سطحی، صحنه رخصت دادن حضرت حسین شهید(رض) به اصحابش برای رفتن و در نهایت پایان بندی خیلی بد فیلم که به پایان بندی سریال امام علی شیه است از جمله این ضعف هاست.

1394/4/25, ساعت : 02:42 ق.ظ
پاسخ دادن

به نظر من پایان فیلم بهتر این نمیشد صحنه خروش دریا فوق العاده بود

1394/4/25, ساعت : 07:46 ب.ظ

میلاد

واقعا متاسفم برای این مسئولین...

1394/4/25, ساعت : 02:29 ق.ظ
پاسخ دادن