صفحه اول خرید گروهی سینما تخفیف پیگیری خرید فیلمها تاتر کمدی تماس با ما

«تنگه ابوقریب» بهترین فیلم جشنواره فجر به سینماها آمد

فیلم سینمایی«تنگه‌ابوقریب» تازه‌ترین ساخته بهرام توکلی از امروز با در اختیار داشتن 40 سالن سینمایی، اکران خود را آغاز کرد.

تنگه ابوقریب
فیلم سینمایی«تنگه ابوقریب» تازه‌ترین ساخته بهرام توکلی که سال گذشته سیمرغ بلورین بهترین فیلم سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر و 5 سیمرغ دیگر را دریافت کرده بود، اکران خود را از امروز چهارشنبه 17 مردادماه آغاز کرد. 

جواد عزتی، مهدی پاکدل، امیر جدیدی، حمیدرضا آذرنگ، علی سلیمانی و مهدی قربانی از جمله بازیگران فیلم سینمایی «تنگه ابوقریب» هستند. 

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: 
گاهی در زندگی در موقعیت هایی قرارمیگیری که بالاتر از اهمیت مرگ و زندگی شخصی است. گاهی مرگ و‌زندگی یک کشور در گرو تصمیم توست. از میدان ندا می آید، هرکس بترسد زودتر می میرد...حال ببینیم چطور غیرت بر قدرت نظامی چیره میشود.

«تنگه ابوقریب» محصول سازمان رسانه ای اوج است و موسسه بهمن سبز (حوزه هنری) پخش آن را به سرگروهی سینما استقلال بر عهده دارد.

خرید بلیت

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها

مژگان پرستاری

خدا میدونه من چقدر منتظر این فیلم بودم ...تو جشنواره نرسیدم ببینمش ولی همین امروز بلیت خریدم کهتو روز اول اکران ببینمش.

1397/5/17, ساعت : 10:43 AM
پاسخ دادن

اعظم ویسمه

روز گذشته به دیدن این فیلم رفتیم. خیلی خوب بود و به نظر من روایت این فیلم از جنگ به واقعیت نزدیک تر بود از فیلم هایی که قبلا دیده بودم..کاش از این قبیل فیلم ها بیشتر ساخته میشد و همه افراد جامعه با دیدن آن به یاد می آوردند که تا چه حد مدیون این قهرمانان گمنام و دلاور مردان از خود گذشته ای هستند که اکثرا ترجیح می دهند، خاطر خود را با یاد آنها مکدر نکنند.

1397/5/18, ساعت : 1:01 AM