صفحه اول خرید گروهی سینما تخفیف پیگیری خرید فیلمها تاتر کمدی تماس با ما

پردیس سینمایی «شهرک» واقع در شهرک غرب به چرخه اکران پیوست

پردیس سینمایی «شهرک» با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شکل رسمی به چرخه اکران سینماهای کشور افزوده شد و فیلم‌های روز در حال اکران در این مجموعه سینمایی روی پرده می‌رود.

شهرک غرب

پردیس سینمایی «شهرک» با ۱۱ سالن در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر افتتاح شد و فیلم‌های این دوره از جشنواره را اکران کرد و از امروز ۲۵ بهمن‌ماه به طور رسمی به چرخه اکران سینماهای کشور وارد شد.

این پردیس سینمایی در حال حاضر با چهار سالن فعالیت خود را آغاز کرده و قرار است فیلم‌های روز در این مجموعه سینمایی روی پرده رود. در حال حاضر چهار فیلم «بدون تاریخ بدون امضا»، «اسرافیل»، «ما خیلی با حالیم» و «آینه بغل» در پردیس سینمایی «شهرک» در حال اکران است.
پردیس سینمایی «شهرک» علاوه بر سالن‌های سینما یک سالن ویژه تئاتر دارد و به زودی باقی سالن‌های سینما به بهره‌برداری می‌رسند.

این پردیس مدرن در شهرک غرب - میدان صنعت قرار دارد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها

میلاد ذاکرین

خوشحالم که هر روز خبری از شروع به کار یه سینمای جدید رو میشنوم.امیدوارم سالن های جدید ضمن داشتن ظاهری زیبا از امکانات فنی(کیفیت صدا،تصویر،چیدمان و نوع صندلی و...)از امکانات رفاهی خوب و قابل قبولی مانند رستوران ، بوفه و... و از همه مهم تر محل پارک مناسب خودرو برخوردار باشند. به امید روزهای روشن تر

1396/11/28, ساعت : 8:18 AM
پاسخ دادن