صفحه اول خرید گروهی سینما تخفیف پیگیری خرید فیلمها تاتر کمدی تماس با ما

تصاویر مراسم مستند «بزم رزم» در گروه هنر و تجربه

مجموعه باغ فردوس ۲۹ شهریور در آخرین چهارشنبه تابستان شب دیگری را کنار اهالی موسیقی و سینما سپری کرد. مستند «بزم رزم» به کارگردانی سید وحید حسینی با موضوع بررسی موسیقی پس از انقلاب اسلامی و در دهه شصت کشورمان، صدوپنجاه‌و‌دومین فیلم اکران شده در گروه سینمایی هنروتجربه است که در هفته اول نمایش خود با استقبال از سوی علاقمندان مواجه شده است.

مستند سینمایی «بزم رزم» درباره سرگذشت موسیقی ایران در دهه ۶۰ و اتفاق‌هایی است که برای هنر موسیقی بعد از انقلاب رخ داده است. این مستند روایت اهالی موسیقی از آن دوران است و در آن افرادی چون حسین علیزاده، بیژن کامکار، مجید درخشانی، حمید شاهنگیان، حسن ریاحی، علی اکبرشکارچی، محمد گلریز، همایون رحیمیان، کامبیز روشن روان، حسام الدین سراج، فیروز برنجان و مهدی کلهر حضور دارند که از جمله هنرمندان و مسئولان وقت در عرصه مدیریت بر هنر موسیقی هستند که درباره هنر موسیقی و چگونگی حفظ و اشاعه این هنر در شرایط اجتماعی روزهای پس از انقلاب و جنگ صحبت کرده‌اند.

مستند بزم رزم  مستند بزم رزم  مستند بزم رزم  مستند بزم رزم  مستند بزم رزم  مستند بزم رزم  مستند بزم رزم  مستند بزم رزم  مستند بزم رزم  مستند بزم رزم  مستند بزم رزم  مستند بزم رزم  مستند بزم رزم  مستند بزم رزم  مستند بزم رزم  مستند بزم رزم  مستند بزم رزم 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها