همراه با فجر35: معرفی فیلم «ماجرای نیمروز» جدیدترین فیلم محمدحسین مهدویان با بازی احمد مهرانفر، مهرداد صدیقیان، جواد عزتی و هادی حجازی فر

فیلم سینمایی «ماجرای نیمروز» که فیلمبرداری آن اخیرا به پایان رسیده برای حضور در بخش مسابقه سی و پنجمین جشنواره فجر انتخاب شده است.

محمدحسین مهدویان پس از موفقیت فیلم اولش «ایستاده در غبار» در جشنواره سال گذشته که عنوان بهترین فیلم جشنواره را از آن خود کرد و همچنین فروش خوبش در اکران، امسال فیلم دومش با نام «ماجرای نیمروز» را کلید زد. این فیلم به گفته مهدویان فیلمی در ژانر سیاسی و با ساختار و فرمی شبیه به «ایستاده در غبار» ساخته شده است.بازیگران:

مهرداد صدیقیان، احمد مهرانفر، هادی حجازی فر، مهدی زمین پرداز، حسین مهری، محیا دهقانی، لیندا کیانی، امیراحمد قزوینی، امیرحسین هاشمی و جواد عزتی با حضور مهدی پاکدلخلاصه داستان:

در محله‌های پر آشوب تهران، در پیچاپیچ خیایان‌ها و کوچه‌ها و در پستوی خانه‌ها سرگردان و حیران. آیا این جستجو را فرجامی هست؟سایر عوامل:

محمد حسین مهدویان و ابراهیم امینی: فیلمنامه‌نویس، مدیر فیلمبرداری: هادی بهروز، طراح گریم: محسن دارسنج، طراح صحنه و لباس: بهزاد جعفری، صدابردار: هادی ساعد محکم، مدیر تولید: سعید شرفی کیا، جلوه‌های ویژه:محسن روزبهانی، برنامه ریز: وحید کاشی، دستیار اول کارگردان: عبدالرحیم صاحب الفصول، عکاس: سحاب زری باف، مشاور رسانه ای: بیتا موسوی، مجری طرح: کامران حجازی - محصول موسسه سیمای مهر و به تهیه کنندگی سید محمود رضویویژگی مهم:

داستان حساس و تم سیاسی اجتماعی فیلم و همچنین بازی بازیگران از جمله احمد مهرانفر،  جواد عزتی، هادی حجازی فر و مهرداد صدیقیان. موفقیت و کیفیت بالای فنی «ایستاده در غبار» حالا انتظارات را از مهدویان بالاتر برده و باید دید آیا او در فیلم دومش هم انتظارات را برآورده خواهد کرد یا خیر.دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها