پردیس سینما گالری ملت
فروش آنلاین دارد
خرید بلیت

پردیس سینما گالری ملت

فروش آنلاین دارد
خرید بلیت

برنامه پردیس سینما گالری ملت

خرید آنلاین بلیت : برنامه و سانس مورد نظر خود را انتخاب کنید

تیک آف
کارگردان: احسان عبدی پور
مشاهده سانس‌ها
امتحان نهایی
کارگردان: عادل یراقی
مشاهده سانس‌ها
ماجرای نیمروز
کارگردان: محمدحسین مهدویان
مشاهده سانس‌ها
یک روز بخصوص
کارگردان: همایون اسعدیان
مشاهده سانس‌ها
خوب، بد، جلف
کارگردان: پیمان قاسم خانی
مشاهده سانس‌ها

مدیر سینما:

تاریخچه:

این پردیس سینما گالری متعلق به شهرداری تهران بوده و دارای 5 سالن و همچنین گالری و چند رستوران ، کافی شاپ و پارکینگ می باشد.

رزرو پارکینگ از طریق سینماتیکت برای پردیس ملت امکان پذیر نمی باشد. لذا توصیه میگردد در روزهای پایان هفته و تعطیلات زمان خود را به نحوی تنظیم نمایید که به موقع از دیدن فیلم لذت ببرید.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها

Farnaz

برای سینما گالری ملت و جای پارکینگ محدودش متاسفم. اخیرا پارکبان های این سینما ما رو به پارک کردن کنار اتوبان تشویق کردند و گفتند داخل پارکینگ جا نیست در حالی که جای خالی زیادی داشت و ما هم کنار اتوبان پارک کردیم و پلیس ما رو جریمه کرد. واقعا برای این سینما متاسفم

1396/1/11, ساعت : 03:37 ب.ظ
پاسخ دادن

طاها

نظر منتقدین رو هم چاپ کنین. شاهکار ماجرای نیمروز باید سانس ۱:۴۵ بامداد هم داشته باشه توی این سینمای عالی. چرا فقط گشت ۲؟! ماجرای نیمروز بهترین فیلم از نظر تماشاچیان بوده و حتما درآمد خوبی هم واسه سینما ملت به بار میاره. گشت ۲ یه فیلم تفریحی صرفه. اینجور فیلما مخاطب مشخص دارن نه ملی. شما به بهترین فیلم از نظر تماشاچیها و بهترین فیلم از نگاه ملی باید سانس ویژه بدین. سودتون توی این کاره.

1396/1/7, ساعت : 07:19 ب.ظ
پاسخ دادن

معین

اقا نظرمو چاپ کنید.چرا سانس فیلم پرمخاطبی مثل خوب بد جلف اینقدر کمه..بعد سانسهای ماجرانیمروز که کم مخاطب تره اینقدر زیاده و میبینید که سانهاش خالیه.اما خوب بدجلف زود پر شده..و گشت دو هم پره.

1396/1/4, ساعت : 01:57 ب.ظ
پاسخ دادن