فروشگاه اینترنتی شهر کتاب 
راهنمای خرید آنلاین بلیت سینما

هدف ما ایجاد امکان خرید بلیت کلیه سینماهای ایران از طریق این وب سایت است.

در حال حاضر سینماهایی که در پایین همین صفحه مشاهده می نمایید به سیستم فروش آنلاین مجهز شده اند و شما می توانید با کلیک بر روی هر سینما، فیلمهای در حال اکران آن سینما را مشاهده و رزرو نمایید

مراحل خرید:
 خرید و رزرو بلیت خیلی ساده است و کافی است مراحل زیر را انجام دهید:

1- بعد از مراجعه به صفحه سینمای مورد نظر، فیلم، روز نمایش و سپس سانس مورد نظرتان را انتخاب کنید.
2- با کلیک بر روی دکمه خرید بلیت وارد صفحه مشخصات شده که می‌بایست نام، ایمیل، شماره تماس (همراه) خود و تعداد بلیت را وارد کنید.
3- بعد از انتخاب تعداد بلیت بلافاصله کلید پرداخت برای شما نمایان خواهد شد. به صفحه بانک (پارسیان) رفته و با استفاده از کارت بانکی که دارای رمز دوم (رمز اینترنتی) و کد CVV2 می باشد، مبلغ بلیت را پرداخت نمایید. 
4- پس از پرداخت به سایت بازمی‌گردید که کد رزرو به شما داده خواهد شد و باید صندلی خود را انتخاب کنید. پس از انتخاب صندلی ایمیل تایید برای شما ارسال می‌گردد.

رزرو شما در اینجا به پایان رسیده و کافی است قبل از شروع سانس به گیشه سینمای مربوط مراجعه کرده، و با ارایه کد رزرو به مسوول گیشه بلیت خود را با همان شماره صندلی که خودتان انتخاب کرده بودید، دریافت نمایید.

در مرحله انتخاب صندلی، ممکن است ارتباط با سرور ما که در سینما قراردارد برقرار نگردد و امکان انتخاب صندلی غیرفعال باشد در این حالت کد رزرو خود را یادداشت نموده و در زمان دیگری از طریق لینک پیگیری خرید در بالای سایت، اقدام به انتخاب صندلی خود نمایید. توجه داشته باشید که انتخاب صندلی را حتما باید انجام دهید تا در هنگام دریافت بلیت از گیشه دچار مشکل نشوید.

در صورتی که هنگام خرید و به هر دلیلی مبلغی از حساب شما کسر شد ولی مراحل خرید تکمیل نگردید (کد رزرو دریافت نکردید)، این مشکل از سوی بانک بوده و جای هیچ نگرانی نیست چرا که پول شما نهایتا تا 72 ساعت به حسابتان برگشت داده خواهد شد.

در صورت بروز مشکل حتما با ایمیل support@cinematicket.org تماس بگیرید.

لیست سینماهای مجهز به سیستم آنلاین