فیلم خاطرات اسب سیاه : سینما تیکت، خرید بلیت سینما

پوستر فيلم خاطرات اسب سیاه

go

go

خاطرات اسب سیاه  ( )

شهرام علیدی

شهرام علیدی

«گروهی از جوانان می‌کوشند زبان کُردی را در کردستان ترکیه آموزش دهند. بخشی از کار این گروه چاپ و توزیع مخفیانه کتاب‌های آموزش زبان کردی برای مدارس زیرزمینی است. آسکه یکی از دختران گروه در حین ماموریت کشته می‌شود. دوستان او تصمیم می‌گیرند وصیت‌های او را به جا بیاورند. آسکه که با یک اسب سیاه بزرگ شده و دلبستگی زیادی به او داشته است حالا در جایی دورافتاده، میان کوه‌های آناتولی برای همیشه خوابیده است. دوستان آسکه در تلاش هستند تا محل دفن او را مخفی نگه دارند اما ورود اسب، به حوادث دور از انتظاری می‌انجامد.»

نویسنده فیلمنامه،طراح صحنه و لباس و تهیه کننده: شهرام علیدی- مدیر فیلم برداری: اشکان اشکانی- صدابردار: احمد صالحی- موسیقی: کیهان کلهر- تدوین: هایده صفی یاری-طراح و مجری گریم: سودابه خسروی-گروه کارگردانی هنری: سدات باریش- مشاور رسانه‌ای: کتایون کیخسروی-بازیگران:براک توزون آتاج، دیمن زندی، شنای آیدین، ویلدان آتاسوار، بلال بلوت، عزیز چاپکورت، مریم بوبانی، تارا جاف و شوال سام

هنر و تجربه

95/09/29

>

نقد و نظر کاربران

به خاطر شهرام مکری توانا و نازنین و به خاطر علاقه ی زیادم به مردم کورد و زبان کوردی از این فیلم حمایت می کنم و به تماشاش می نشینم.
سیما
1395/10/13, ساعت : 11:22 ب.ظ

شهرام مکری چه فعالیتی در این فیلم داشته؟

نریمان
1395/10/21, ساعت : 02:39 ق.ظ

مکری؟

میثاق
1395/10/23, ساعت : 02:33 ب.ظ

فیلم پُر کششی بود. علیرغم پیش بینی پذیری فیلم‌نامه، موضوع به نحوی انتخاب شده بود که مخاطب را علاقمند به تعقیب داستان می‌نمود. سکانس‌ها بسیار پُر احساس و تأثیر گذار بود. واقعاً جزء معدود فیلم‌هایی است که دوست دارم یک نسخه از آن را در خانه داشته باشم.
علیرضا تقوی کنی
1395/10/2, ساعت : 08:52 ب.ظ
دیدگاه خود را بنویسید: