فیلم یک دزدی عاشقانه : سینما تیکت، خرید بلیت سینما

پوستر فيلم یک دزدی عاشقانه

go

go

یک دزدی عاشقانه  (1393)

امیر شهاب رضویان

ناهید دل آگاه

مهدی هاشمی، فرهاد آئیش، لوون هفتوان، لادن مستوفی، امیر حسین رستمی، فرزانه قاسمی، احد محمدکرمی،‌ رابعه مدنی، غلامحسین میرزایی، نورمحمد ذوالفقاری، ذبیح اسماعیلی، فرهاد نوروزی، عبدالرضا پارسا، سهیل شمس، کوشیار کرمی، فاطمه شاهسواری، مهدی حیدری، اردشیر کاظمی، نکیسا نعمت نژاد، آزاده مهاجر، شفق شکری، ساناز مصباح، محمدرضا آبانگاه، علی بلوردی، علیرضا زارع پرست‌حق، ادمون اوراهی، پریسا صنعت کار، سپیده امینی، آلن هارطونی، بهنام خرم نیک، غزل شریفی، شیما علی عسگری، تایماز رضوانی، امیر شکویی، آیتک جاویدی‌نژاد،

دو دزد پیر کهنه کار، پس از سال‌ها از زندان آزاد می‌شوند. به امید دریافت سهمشان از آخرین دزدی به سراغ زنی که همدستشان بوده می‌روند، اما زن پول‌ها را برای بازی در یک فیلم هزینه کرده و پیرمردها علی‌رغم میل‌شان دوباره مجبور به دزدی می‌شوند، در حالی که شرایط در سال‌هایی که ایشان در زندان بوده‌اند، تغییر کرده و ابزارهای الکترونیک مانع موفقیت ایشان می‌شود...

نویسندگان: امیرشهاب رضویان، تهمینه بهرام علیان، سید محسن نبوی / ایده: علیرضا محمودی/ مدیر فیلمبرداری: مسعود امینی تیرانی/ تدوین: فرامرز هوتهم/ موسیقی: داریوش تقی پور (اوستا)/ جانشین تولید: یوسف پناهی/ طراح چهره پردازی: سودابه خسروی/ طراح صحنه: محسن نصراللهی/ طراح لباس: سارا خالدی/ جلوه های ویژه: آرش آقابیک/ صدابردار: وحید رضویان/ صداگذار: بهمن اردلان/ مدیر تدارکات: حسن صفری/ عکاس: بهرنگ دزفولی زاده/ برنامه ریز: عباس نظام دوست/ منشی صحنه: ماریا میرنژاد/ روابط عمومی: تهمینه بهرامعلیان

فیلمیران

95/02/15

>

نقد و نظر کاربران

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |

فیلمنامه بسیار ضعیف که واقعا از چنین بازیگرانی بعید که بازی در این فیلم رو قبول کردن.به نظر من برای بینندگانی که وقتشونو میزارن و میان برای دیدن فیلم باید ارزش بیشتری قائل بود.
mohsen
1395/5/29, ساعت : 12:41 ب.ظ

جالبه . عشق رفاقت دزدی واقعا باحاله از نظر من و خانواده ام فیلم یک دزدی عاشقانه خیلی جذابه اونایی که نرفتن ببینن حتما ببینیدش
نادیا نصیری
1395/4/4, ساعت : 12:09 ق.ظ

برای بار دوم به دیدن فیلم رفتم،واقعا فیلم بی ادعا و گرمی بود،سرشار از آدمهایی که مال یک دنیای پر از معرفت و رفاقتند ، هم بازی ها خوب بود و هم کارگردانی درکل فیلم حس نوستالژیک آدمی را زنده میکند من که خیلی خیلی فیلم رو دوست داشتم.
علی
1395/4/2, ساعت : 07:31 ق.ظ

شاید به زور ارزش یکبار دیدن رو داره،اون هم برای گذران وقت!روی هم 3,4 تا موقعیت طنز پیش میاد و بقیه فیلم کسل کننده ـست :/ در کل فیلم متوسط رو به پایینی بود ولی خب با یک بار دیدن چیزی نمیشه.
علیرضا
1395/3/26, ساعت : 11:36 ق.ظ

با اینکه نظرات مردم خونده بودم اما این فیلم رو رفتم.به نظرم فیلم متوسطی بود.درسته گاهی اوقات سادگی کاراکترها خسته کننده میشد اما اگه عمیق به فیلم نگاه میکردی خوب بود.
مهسا اسکندری
1395/3/25, ساعت : 10:45 ق.ظ

فیلم خوبی بود، این که عده ی زیادی ار یک فیلم خوششان نیاد دلیل بر بد بودن آن فیلم نیست . فیلم گاو رو هم هیچ کدام از مردم در آن زمان نپسندیدند و صندلی‌ها را شکستند.
شمس
1395/3/16, ساعت : 10:51 ق.ظ

قبل از دیدن این فیلم من هم فکر می کردم من سالوادور نیستم بی خودترین و سخیف ترین فیلم این چند سال سینمای ایرانه. ولی دست کم من سالوادور نیستم چند باری زورکی بیننده رو خندوند. چیزی که مایه حیرت من بود این بود کارگردان یادش رفته بود قراره یک فیلم کمدی بسازه! خودم که هیچی، مدام چشمم به دهان و صورت تماشاگران حاضر در سالن بود شاید یکی ناخودآگاه گاهی قهقهه ای بزنه. اما دریغ از یک لبخند! همه جدی و بی حوصله مشغول تماشای فیلم بودند شاید فرجی باشه. اما داستان کلیشه ای فیلم که از اول وسط و آخرش معلوم بود،..
حسین رسولی
1395/3/14, ساعت : 11:16 ب.ظ

موضوع فیلم بسیار ضعیف و کسل کننده بود. از این هنرپیشه ها انتظار بازی در چنین فیلمی را نداشتم.
ناصر
1395/3/14, ساعت : 08:22 ب.ظ
دیدگاه خود را بنویسید: