فیلم دلبری : سینما تیکت، خرید بلیت سینما

پوستر فيلم دلبری

go

go

دلبری  (1394)

سید جلال دهقانی اشکذری

سید محمود رضوی

هنگامه قاضیانی، آتیلا پسیانی، عباس غزالی، محمدرضا شیرخانلو، مهسا هاشمی، مهدی عطاران

طوبی: امشب عروسی امیرحسینِ، دوتامون خوشحالیم ...من نباید اون حر‌ف‌ها رو می‌زدم، فقط بهم بگو چرا چهار بار چشمت و بازبسته کردی ... منظور خاصی داشتی میثم ؟

نویسنده: سید جلال دهقانی اشکذری، تهیه‌کننده : سید محمود رضوی، مدیر تولید:مرتضی متولی، مدیر فیلمبرداری : فرشاد بشیرزاده، طراح صحنه و لباس : آبتین برقی، صدابردار صحنه : طاهر پیشوایی، طراح گریم : سعید ملکان، تدوین : حمیدرضا قربانی، صداگذاری و میکس : سید علیرضا علویان، موسیقی :فرید سعادتمند، مدیر تدارکات :محمد اسماعیل کلبی آبادی ، عکاس : محمد حسن ناحی، دستیار اول کارگردان و بزنامه ریز : بابک نبی زاده.

موسسه سیمای مهر

95/02/15

>

نقد و نظر کاربران

1 | 2 |

باورم نمیشه فیلمی بااین همه ضعف و تهی بودن از هنر اجازه اکران بگیرد وبیخود پول و وقت مردم رو تلف کنه و بعد فیلمهای درسطح بالایی که درحد اکران بین المللی هستند بادردسر اجازه بگیرند.متاسفم.
شجاع
1395/3/15, ساعت : 03:16 ب.ظ

اصفهان نمیاد ؟ کی میاد؟ .................................................................
علیرضا
1395/3/14, ساعت : 01:40 ب.ظ

باكمترين هزينه فقط خواستن وقت مخاطب و بگيرن .جايگاه جانباز بيشتر ازين حرفاست!!!!!!!!!!
محمدرضا
1395/3/7, ساعت : 11:19 ق.ظ

واقعاً فیلم و فیلم نامه بسیار ضعیفی بود. من تو 10 سال گذشته فیلم با این همه ضعف ندیده بودم!! :( خیلی فیلم های دیگه با تم دفاع مقدس و شهدا قبلاً ساخته شده که خیلی خیلی جذابیت داشتن و بیننده رو تا آخر رو صندلی میخ کوب میکرد! مثل لیلی با من است، شیار، همین اواخر بادیگارد و خیلی فیلمای دیگه... من 5 دقیقه اول فیلم متوجه زیر خط فقر بودن کیفیت این فیلم شدم. و بخاطر دوستام بلند نشدم از سینما. وگرنه تو 20 دقیقه اول سینما خالی شد تقریباً ... :(((((
شکوفه
1395/3/5, ساعت : 10:00 ق.ظ

فیلمنامه این فیلم که بیشتر به یک دلنوشته شبیه بود تا فیلمنامه، پتانسیل یک فیلم بلند را ندارد و برای یک فیلم کوتاه تلویزیونی مناسب تر است.کل فیلم مبتنی بر بازی چشمگیر هنگامه قاضیانی است و این اتکای بیش از حد،نقطه ضعف فیلمنامه است.دکوپاژ ضعیف و حضور حاشیه ای سایر بازیگران به ایرادات فیلم افزوده است ضمن اینکه معلوم نیست چرا بازیگر نقش جانباز به مخاطبان نشان داده نمی شود و گویی هاله ای از تقدس در اطراف اوست.
علی
1395/3/4, ساعت : 10:07 ق.ظ

از اونجایی که این فیلم بر اساس روایتی از فیلم های واقعی بود خوب بود بازی هنگامه قاضیانی تونسته بود ایرادات فیلم رو بپوشونه. برای کسانی که قصد دیدن زندگی یک جانباز و لمس صرفا لحظاتی از زندگی خانواده اینجور افراد رو دارند این فیلم توصیه می شه. قبول دارم قسمت هایی روند فیلم کند شد اما در کل حس این خانواده و تمام اعضای اون نسبت به پدرشون که بسیار مقدس بود قابل تحسینه.
فائزه
1395/3/2, ساعت : 02:13 ب.ظ

واقعا فیلمی بسیار بسیار خوبی بود و با بازیه خانم قاضیانی خیلی خوب شده بود
ایلین
1395/2/31, ساعت : 12:44 ب.ظ

دلبری" یک فیلم کاملا جمع و جور است. شروع فیلم با طنزهای فاخر همراه است. کشش فیلم تا اواسط با شما می آید اما ریتم فیلم در این قسمت کند می شود. فیلم از حس و حال می افتد. خسته کننده و تکراری می شود اما دوباره با پایان قوی جمع می شود. فیلم قصه ندارد. اصلا قصه ندارد. کل سکانس ها در یک خانه شصت هفتاد متری گرفته شده است. موسیقی فیلم ضعیف است. فیلم برداری در چند سکانس واقعا ایراد دارد اما چیزی که باعث میشود به این فیلم نگوییم آشغال، بازی "هنگامه قاضیانی" است.
آروین
1395/2/27, ساعت : 11:18 ب.ظ
دیدگاه خود را بنویسید: